יום א', טז’ בניסן תשע”ט
תלמידי כיתה ד'1 היקרים, כאן תמצאו את המשימה לביצוע בזמן התרגיל ! זיכרו לבצע את המשימה ולאחר מכן עליכם לכתוב תגובה בפורום בתחתית הדף. בהצלחה רבה
קרא עוד...
תלמידי כיתה ד'2 היקרים, כאן תמצאו את המשימה לביצוע בזמן התרגיל ! זיכרו לבצע את המשימה ולאחר מכן עליכם לכתוב תגובה בפורום בתחתית הדף. בהצלחה רבה,
קרא עוד...
תלמידי כיתה ד'3 היקרים, כאן תמצאו את המשימה לביצוע בזמן התרגיל ! זיכרו לבצע את המשימה ולאחר מכן עליכם לכתוב תגובה בפורום בתחתית הדף. בהצלחה רבה,
קרא עוד...
תלמידות כיתה ד'4 היקרות, כאן תמצאו את המשימה לביצוע בזמן התרגיל ! זיכרו לבצע את המשימה ולאחר מכן עליכן לכתוב תגובה בפורום בתחתית הדף. בהצלחה רבה.
קרא עוד...
תלמידי כיתה ה'1 היקרים, כאן תמצאו את המשימה לביצוע בזמן התרגיל ! זיכרו לבצע את המשימה ולאחר מכן עליכם לכתוב תגובה בפורום בתחתית הדף. בהצלחה רבה.
קרא עוד...
תלמידי כיתה ה'2 היקרים, כאן תמצאו את המשימה לביצוע בזמן התרגיל ! זיכרו לבצע את המשימה ולאחר מכן עלים לכתוב תגובה בפורום בתחתית הדף. בהצלחה רבה.
קרא עוד...
תלמידות כיתה ה'3 היקרות, כאן תמצאו את המשימה לביצוע בזמן התרגיל ! זיכרו לבצע את המשימה ולאחר מכן עליכן לכתוב תגובה בפורום בתחתית הדף. בהצלחה רבה.
קרא עוד...
תלמידות כיתה ה'4 היקרות, כאן תמצאו את המשימה לביצוע בזמן התרגיל ! זיכרו לבצע את המשימה ולאחר מכן עליכן לכתוב תגובה בפורום בתחתית הדף. בהצלחה רבה.
קרא עוד...
תלמידי כיתה ו'1 היקרים, כאן תמצאו את המשימה לביצוע בזמן התרגיל ! זיכרו לבצע את המשימה ולאחר מכן עליכם לכתוב תגובה בפורום בתחתית הדף. בהצלחה רבה.
קרא עוד...
תלמידות כיתה ו'2 היקרות, כאן תמצאו את המשימה לביצוע בזמן התרגיל ! זיכרו לבצע את המשימה ולאחר מכן עליכן לכתוב תגובה בפורום בתחתית הדף. בהצלחה.
קרא עוד...
הורים יקרים, לפניכם סרטון מיום פעילות בחטיבה הצעירה לקראת שבת בראשית ותחילת לימוד חומש בראשית.
קרא עוד...
שנה טובה מצולמת מילדי החטיבה הצעירה.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים,לפניכם מעט מהתמונות והחוויות מהטיול השנתי לילדי החטיבה הצעירה, שהתקיים במהלך חודש סיון.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מחזור כ' תשע"ג... נתגעגע!
קרא עוד...
תלמידים יקרים, לפניכם תמונות מהטיול השנתי לעין גדי, צפיה מהנה !
קרא עוד...
לפניכם תמונות ילדי כתות ב' בטיול השנתי בנחל פרת ועינות צוקים (עין פשחה)
קרא עוד...
קול הממ"ד
למידה בשעת חרום
מה חדש בממ"ד?
חידות , שעשועונים ופעילות לשעות הפנאי
תמונות - מפעילויות ביה"ס
חוגי הממ"ד התורני
מועצת תלמידים
ברכות ואיחולים
מקצועות לימוד
בני עקיבא
ארכיון
הבוגרים שלנו
הענן החינוכי